UWAGA NA OSZUSTÓW – „CZYSTE POWIETRZE”

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
5 czerwca 2024

W związku z pytaniami i zgłoszeniami telefonicznymi, mającymi miejsce w ostatnim czasie, chcemy przestrzec mieszkańców przed firmami oferującymi usługi przygotowania wniosku o dotację.

W ostatnim czasie pojawiają się na terenie Gmina Srokowo firmy oferujące usługi sporządzenia wniosków w zakresie dofinansowań do wymiany kotłów, termomodernizacji budynków w ramach Programu "Czyste Powietrze", powołując się na współpracę z Urzędem Gminy Srokowo lub CUS w Srokowie.
 
Centrum Usług Społecznych w Srokowie wydaje tylko zaświadczenie o dochodzie.
Informujemy, że na mocy porozumienia podpisanego z Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Olsztynie w Urzędzie Gminy Srokowo (pokój nr 10) uruchomiony został Punkt Konsultacyjny Programu Priorytetowego „Czyste Powietrze”. W punkcie istnieje możliwość uzyskania informacji na temat programu, złożenia wniosku oraz jego późniejsze rozliczenie. Usługa świadczona jest nieodpłatnie.
 
Punkt czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 10:00. Spotkania w innych godzinach będą możliwe po uprzednim kontakcie telefonicznym 89 754-45-24.
 

Galeria

  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie